Johann Liss hans efterföljare Salome

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANN LISS, hans efterföljare (tysk skola, omkring 1700): Salome och Johannes Döparen, olja på duk, 85,5x62 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Skador: Smärre färgbortfall, retuscherad

496422

2017-10-29