Johann Liss hans efterföljare Salome
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHANN LISS, hans efterföljare (tysk skola, omkring 1700): Salome och Johannes Döparen, olja på duk, 85,5x62 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Skador: Smärre färgbortfall, retuscherad
496422
2017-10-29