Bengt Johansson oljemålning

Bengt Johansson oljemålning
Bengt Johansson oljemålning
Bengt Johansson oljemålning
Bengt Johansson oljemålning
Bengt Johansson oljemålning
Bengt Johansson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT JOHANSSON (född 1941), rött hus, monogramsignerad BJ, olja på duk, ca 54x60 cm

Ej inramad.

496458

2017-10-29