Evert Gentzell vitrinskåp

Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp
Evert Gentzell vitrinskåp

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

EVERT GENTZELL, väggskåp, vitrin, 1900/2000-tal, massiv ask samt glas, nyckel medföljer, höjd 40, 103 x 27 cm

HISTORIK: Evert Gentzel är en samtida violinbyggare samt möbelsnickare med verkstad i Mörbylånga på Öland

Ringa bruksslitage, smärre tejprester på baksidan

496479

2017-10-29