Figuriner Aporkester
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FIGURINER, 9 st., "Aporkester", porslin, omkring år 1900, rokokostil, med Meissenliknande märke, polykromt bemålade, förgyllda detaljer, höjd ca 10,5-14,5 cm
Två figuriner med smärre lagningar
496483
2017-10-29