Rullklaffsekretär omkring 1900

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, Louis XVI-stil, sannolikt Frankrike, mahognyfanerad, förgyllda beslag, lådinredning bakom rullklaff, utdragbar skinnklädd skrivskiva, höjd 108, 99 x 55 cm

Slitage. Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

496486

2017-11-02