Emma Ekwall oljemålning Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EMMA EKWALL (1838-1925): Flickporträtt, signerad E Ekvall, olja på duk, ca 36x23 cm

496487

2017-10-30