Skänkskåp 1800-tal alloge

Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge
Skänkskåp 1800-tal alloge

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1800-tal, allmoge, s.k.kronskåp, delvis polykromt bemålat, krön och dörrspeglar med dekor av kurbits, höjd ca 203, 112x53 cm, nycklar medföljer

Renoverat, senare bemålning, mindre skador

496488

2017-10-29