Flicka i folkdräkt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Flicka i folkdräkt, signerad J Åkerlund, olja på duk, ca 64x48 cm

Smärre ytskador

496489

2017-10-29