Alf Wallander oljemålning Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

ALF WALLANDER (1862-1914): Spelmännen kommer, signerad A. Wallander, olja på duk, 32x39 cm

496490

2017-10-30