CarlAbraham Rothsten Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): (2) Landskapsmotiv bl. a. Ålkistan, signerade, en daterad 1862, oljor på duk, ca 30x39,5 cm

496500

2017-10-30