Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
JOSEPH MAGNUS STÄCK (1812-1868): Skogslandskap-kvinna på stig, signerad Stäck, olja på duk, 50x39 cm
Krackeleringar, färgstänk
496511
2017-10-30