Gunnar Brusewitz olja

Gunnar Brusewitz olja
Gunnar Brusewitz olja
Gunnar Brusewitz olja
Gunnar Brusewitz olja
Gunnar Brusewitz olja
Gunnar Brusewitz olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Skärgårdsmotiv från Rödlöga, signerad och daterad Rödlöga G Brusewitz -93, olja på duk, 100x130 cm

496523

2017-11-04