Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANTONIO FRILLI (1860-1920), tillskriven, kvinna som spanar, signerad A Frilli, Firenze, alabaster, höjd ca 58 cm.
Ett lillfinger är avbrutet, smärre slitage.
496530
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här