Antonio Frilli skulptur

Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur
Antonio Frilli skulptur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONIO FRILLI (1860-1920), tillskriven, kvinna som spanar, signerad A Frilli, Firenze, alabaster, höjd ca 58 cm.

Ett lillfinger är avbrutet, smärre slitage.

496530

2017-10-28