Anshelm Dahl oljemålning
2017-10-29
496543
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 59x94 cm