Giusto Viti skulptur
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIUSTO VITI, byst av ung flicka, 1900-tal, signerad Viti Giusto, vit samt spräcklig alabaster, avtagbar från sockeln, höjd (med sockeln) ca 49 cm
Några kraftigare repor på baksidan, nagg på sockeln, smärre slitage.
496551
2017-10-28