Pietro Bazzanti skulptur
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIETRO BAZZANTI (1825-1895) byst efter Venus de Milo, signerad P Bazzanti Florence (på baksidan finns också ett senare datum inristat), alabaster, hål under för montering, höjd ca 33 cm.
Smärre slitage
496563
2017-10-28