Gunnar Brusewitz teckning

Gunnar Brusewitz teckning
Gunnar Brusewitz teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Ekebyholm slott i Uppland, signerad och daterad Ekebyholm G Bruzewitz -78, blyerts och tuschpenna, bildyta ca 19x32 cm

Blekt

496565

2017-11-04