Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOLLE , Norge, 1800-talets första hälft, bemålad, växtdekor samt med text "Dnik men ikke bande.." höjd ca 7,5, diameter 16,5 cm
lagning
496583
2017-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här