Bolle Norge

Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge
Bolle Norge

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BOLLE , Norge, 1800-talets första hälft, bemålad, växtdekor samt med text "Dnik men ikke bande.." höjd ca 7,5, diameter 16,5 cm

Zustandsbeschreibung

lagning

496583

2017-10-29