Olle Skogman oljemålning
Valmis
2017-10-29
496585
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OLLE SKOGMAN (1878-1968): "Stugor på berget Gravarne" (Kungshamn), signerad och daterad -49, olja på duk, ca 38x48 cm