Kagge Locksskål Spolhållare

Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare
Kagge Locksskål Spolhållare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAGGE, LOCKSKÅL, SPOLHÅLLARE, 1800-tal, allmoge, spolhållare för 6 rullar, bär datering 1880, höjd ca 7-43 cm

Slitage, skador och lagningar, spolhållare med avslag

496589

2017-10-29