Selbågar

Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar
Selbågar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SELBÅGAR, 2 st.,1800-talets första hälft, BJÄLLERKRANS, selbågarna bemålade i rött och grönt, varav en krönt av dekorelement i smide, selbågarna vardera ca 60 cm

Slitage och sprickor

496594

2017-10-29