Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART NYBLOM (1872-1947): Ängel vid brunn, signerad och daterad L. Nyblom, olja på duk, ca 90x67 cm
Smärre slitage
496606
2017-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här