Mona Hus Wallin litografi Slussenvyn

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, signerad M. Huss W, 188/435, färglitografi, 70x148 cm, inramad triptyk

496625

2017-10-29