Victor Olsen Kongsdal

Victor Olsen Kongsdal
Victor Olsen Kongsdal
Victor Olsen Kongsdal
Victor Olsen Kongsdal
Victor Olsen Kongsdal
Victor Olsen Kongsdal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICTOR OLSEN KONGSDAL (18/1900-tal): Interiör med kvinna, signerad V Kongsdal, otydlig datering, olja på duk, ca 60x51 cm

496633

2017-10-29