Marie Lautenschlager oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIE LAUTENSCHLAGER (1859-1941): Flicka med violin, signerad M Lautenschlager, olja på pannå, ca 66x58 cm

496637

2017-10-29