Armband halsband örhängen ur Lapponia
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, 4 dlr, bestående av: armband, "Ceres", längd 16 cm, halsband, längd 38 cm, örhängen 1 par, höjd 3 cm, armbandsur, sterlingsilver, Lapponia, Finland, total vikt ca 96 g
Armbandet saknar stämplar, armbandsur med slitage
496675
2017-10-31