Armband halsband örhängen ur Lapponia

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, 4 dlr, bestående av: armband, "Ceres", längd 16 cm, halsband, längd 38 cm, örhängen 1 par, höjd 3 cm, armbandsur, sterlingsilver, Lapponia, Finland, total vikt ca 96 g

Armbandet saknar stämplar, armbandsur med slitage

496675

2017-10-31