Fåtölj med koskinn

Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn
Fåtölj med koskinn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940-tal, klädd i koskinn, sitthöjd ca 38 cm

Omfattande slitage

496687

2017-10-31