Glasservis

Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 46 dlr, slipad dekor, 1900-tal, bestående av: 12 rödvinsglas, 9 vitvinsglas, 10 selterglas, 3+5 dessertvinsglas, 8 snapsglas

1 vitvinsglas med litet nagg medföljer, smärre nagg kan förekomma

496689

2017-10-31