Arkivskåp furu 1900-talets först hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, furu, 1900-talets första hälft, inredd med lådor samt skjutdörrar, höjd 132, 97x40 cm

Ytslitage

496694

2017-10-31