Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, förkromad metall samt svart skinn, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage
496698
2017-10-31