Fåtöljer Klinte Tord Björklund IKEA

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", fåtöljer, 1 par, 1980-tal, IKEA, förkromad metall samt svart skinn, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

496698

2017-10-31