Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), bricka, tenn, graverad dekor av S:t Göran och draken, signerad GAN, diameter ca 30 cm, stämplad i botten AAGESEN HÄLSINGBORG
Repor, buckliga kanter
496714
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här