Bricka Gösta Adrian-Nilsson (GAN)

Klubbat för:

7 400 SEK

3 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), bricka, tenn, graverad dekor av S:t Göran och draken, signerad GAN, diameter ca 30 cm, stämplad i botten AAGESEN HÄLSINGBORG

Repor, buckliga kanter

496714

2017-10-31