Nils Kölare serigrafi

Nils Kölare serigrafi
Nils Kölare serigrafi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N Kölare -05, serigrafi, nr 8/8, bladstorlek ca 60x75 cm

496734

2017-10-31