Nils Kölare serigrafi

Nils Kölare serigrafi
Nils Kölare serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N Kölare -79, serigrafi, nr 27/70, bladstorlek ca 88x68 cm

Zustandsbeschreibung

496736

2017-10-31