Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och daterad N Kölare -79, serigrafi, nr 27/70, bladstorlek ca 88x68 cm
Zustandsbeschreibung
496736
2017-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner