Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP, 6 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, etikettmärkt City-möbler, Tibro, vitlackerad bok, bestående av runt bord med 2 iläggsskivor á 48 cm, höjd ca 74, 110-210 cm, samt 5 stolar med textilklädda sitsar, höjd ca 95,5, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, färgbortfall, extra stolssits medföljer
496739
2017-10-31