Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 6 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, etikettmärkt City-möbler, Tibro, vitlackerad bok, bestående av runt bord med 2 iläggsskivor á 48 cm, höjd ca 74, 110-210 cm, samt 5 stolar med textilklädda sitsar, höjd ca 95,5, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, färgbortfall, extra stolssits medföljer

496739

2017-10-31