Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARIN MOBRING, fåtölj, "Natura", för IKEA, 1970-talets början, i furu och naturfärgat skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm
smärre slitage
496746
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här