Fåtölj av Karin Mobring

Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring
Fåtölj av Karin Mobring

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN MOBRING, fåtölj, "Natura", för IKEA, 1970-talets början, i furu och naturfärgat skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm

smärre slitage

496746

2017-10-31