Edith Fischerström oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): stockholmsmotiv, signerad E. Fischerström, olja på duk 55x100 cm

smärre lagning

496752

2017-10-31