Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): stockholmsmotiv, signerad E. Fischerström, olja på duk 55x100 cm
smärre lagning
496752
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här