Alla Runefelt skulptur

Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur
Alla Runefelt skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALLAN RUNEFELT (född 1922): Skulptur, brons, signerad Allan R 71, numrerad 2/16, höjd ca 33 cm

496769

2017-10-31