Stringhylla samt sängbord stringmodell
Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, golvmodell med betsade hyllplan, vitlackade gavlar, 5 hyllplan, 6 st bakstycken, gavlarnas höjd ca 155 cm, hyllplanenns bredd ca 78 cm, SÄNGBORD, stringmodell, med svartlackerad stomme, teakfaner, låda i sargen, höjd ca 52, 52x31 cm
Bruksslitage, fläckar
496778
2017-10-31