Ytterfoder
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
YTTERFODER med hänklar, 1900-tal, bronserad zink, på kulfötter, punsad dekor i form av lejon och vapensköldar, höjd ca 27, mynningens diameter ca 26 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
496781
Päivämäärä:
2017-10-31