Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

YTTERFODER med hänklar, 1900-tal, bronserad zink, på kulfötter, punsad dekor i form av lejon och vapensköldar, höjd ca 27, mynningens diameter ca 26 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

496781

Päivämäärä:

2017-10-31