Muminmuggar 4 st

Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st
Muminmuggar 4 st

Klubbat för:

8 200 SEK

3 000 SEK

ARABIA, muggar, 4 st, porslin, Finland, Mumin, 1990-tal, höjd 8 cm

Bruksslitage

496802

2017-10-31