Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 10 st., Fritz Hansen, Danmark, teak, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, höjd 76 cm
smärre slitage
496810
2017-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här