Kandelaber empire

Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABER, empire, 1800-talets början, brännförgylld brons, för 4 ljus, höjd ca 49,5 cm

En dekordel saknas, slitage, en ljusmanschett saknas

496820

2017-11-01