Heuer samt Minerva stoppur
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEUER, MINERVA, stoppur, vitmetall, ca 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 281474 resp 184330, verknr. (Heuer) 242667, diameter 51 mm, minerva inkl. originaletui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, monogram, bruksslitage
496821
2017-11-05