Heuer samt Minerva stoppur

Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur
Heuer samt Minerva stoppur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEUER, MINERVA, stoppur, vitmetall, ca 1960/70-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 281474 resp 184330, verknr. (Heuer) 242667, diameter 51 mm, minerva inkl. originaletui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, monogram, bruksslitage

496821

2017-11-05