Folk Lind oljemålning

Folk Lind oljemålning
Folk Lind oljemålning
Folk Lind oljemålning
Folk Lind oljemålning
Folk Lind oljemålning
Folk Lind oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE LIND (född 1931): "Torso", signerad och daterad Folke Lind 1969, olja på duk, 49x60 cm

496823

2017-11-05